Новий партнер КУП НАН України – Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури

10 Лютого, 2020

1

Нещодавно у стінах КУП НАНУ ректор Юрій Бошицький зустрівся з ректором Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, президентом Національної академії мистецтв України, академіком Андрієм Чебикіним.

Користуючись нагодою, А. Чебикін розповів про напрямок діяльності НАОМА в питаннях навчальної і наукової діяльності, підготовці мистецьких і науково-педагогічних кадрів у галузі образотворчого мистецтва і архітектури академії. А також про академічне спрямування, що включає фахівців: живопису, скульптури, графіки, театрально-декораційного мистецтва, архітектури, реставрації творів мистецтва, мистецтвознавства та арт-менеджменту.

1
2

Ректор КУП НАНУ зі свого боку запропонував можливість надавання юридичних консультацій з питань захисту прав інтелектуальної власності для майбутніх митців та студентів, а також різні тренінги, курси, стажування на базі Київського університету права.

Під час зустрічі був підписаний меморандум про співробітництво між установами та обговорені основні напрями подальшої співпраці, зокрема, щодо створення спільних освітніх і наукових програм в галузі права і мистецтва; організації міжнародних конференцій, симпозіумів, конгресів; організації і проведення, навчань, підвищення кваліфікації та ін.

3
4

На завершення, Ю. Бошицький передав для бібліотеки ректора Академії унікальні видання КУП НАНУ, зокрема, «Велику юридичну енциклопедію» для популяризації юридичної освіти та вдосконалення знань в сфері юридичного захисту національних мистецьких надбань та культурної спадщини.

Прес-центр КУП НАНУ