НОВИЙ ПАРТНЕР КУП НАНУ – Навчально-методичний Центр освіти м. Львова

6 Серпня, 2020

1

Нещодавно ректор КУП НАНУ Ю. Бошицький під час робочої поїздки у Львівську область, з метою профорієнтаційної роботи, зустрівся з керівником Навчально-методичного Центру освіти м. Львова Олександрою Приставською. Мета зустрічі – це налагодження контактів з НМЦО задля партнерської взаємовигідної співпраці в сфері освіти та профорієнтаційної роботи!

Основною метою діяльності Навчально-методичного центру освіти м. Львова є методичне та інформаційне забезпечення навчально-виховного процесу, організація навчально-методичної роботи у загальноосвітніх, позашкільних та дошкільних навчальних закладах.

Директор Центру пані О. Приставьська ознайомила делегацію КУП НАНУ з діяльністтю Центру, його чисельними проектами та презентаціями.

Бошицький Ю.Л. розповів про пріоритети та освітню, наукову, культурологічну роботу університету, студентське життя, університетські авторські молодіжні проекти та наші музеї! Була досягнута домовленість про підписання меморандуму про співпрацю між Київським університетом НАН України та Навчально-методичного Центру освіти м. Львова.

На думку ректора, сьогодні вкрай важливо зберегти студентів в Україні, а не для Польщі чи інших країн ЄС, а також докласти максимального розвитку для формування їх, як висококваліфікованих фахівців в майбутньому! КУП НАНУ готовий навчати молодь правознавству на високому рівні, готувати молодь як особистостей, виховувати культурних, освічених громадян України.

На завершення ректор передав для шкіл, як рекламну продукцію про КУП НАНУ, так і комплекти великої юридичної енциклопедії з метою популярізаціі юридичної освіти та науки в регіоні, а також більшого інформування населення про КУП НАНУ.

Під час всіх зустрічей Навчально-методичному Центрі освіти м. Львова були присутні СУЛИГА М.М. – керівник міжнародного центру історико-правових досліджень країн Центральної та Східної Європи КУП НАНУ і постійний партнер університету львівський адвокат І.В. ЛЕСЬ.

Прес-Центр КУП НАНУ