Партнерські зв’язки співробітництва КУП НАНУ та Житомирського державного університету імені Івана Франка

17 Лютого, 2009

17.02.2009 р. під час ділової конструктивної зустрічі в місті Житомирі ректора КУП НАНУ, професора Юрія Бошицького та професора Петра Сауха, ректора Житомирського державного університету імені Івана Франка було обговорено проект майбутньої угоди щодо співпраці, партнерських, міжвузівських, міжнародних відносин у сфері науки, освіти.
На зустрічі керівників університетів обговорювалися також питання участі студентів у проекті «Пізнай свій край».
Керівники університетів намітили цікаві та перспективні напрямки співпраці в рамках проекту «Інтелектуальна власність країни: перлини живопису для студентської молоді», який започатковано у 2007 році КУП НАНУ та Міжнародним центром правових проблем інтелектуальної власності при Інституті держави і права ім.В.М. Корецького НАН України.
Ця зустріч дала глибокі сподівання керівникам університетів, що договір про співпрацю між даними навчальними закладами сприятиме зростанню духовності молоді, її ерудиції та поглибленню професійних знань студентів.

Інформаційна служба