Петра Вахнюка призначено проректором по перспективному розвитку РІ КУП НАНУ

13 Травня, 2024

10 травня Київський університет права НАН України з робочим візитом відвідав заступник директора Рівненського інституту КУП НАНУ Петро Вахнюк.

Метою візиту було обговорення з адміністрацією КУП НАНУ важливих питань щодо розвитку РІ КУП НАНУ на даному етапі розвитку. Серед цих питань широке коло важливих господарських напрямків роботи, а також завершення навчального року та підготовка до початку вступної кампанії 2024.

Колектив Київського університету права НАН України привітав Петра Сидоровича з 65-річним ювілеєм, відзначивши його роботу подякою і цінним подарунком.

В контексті необхідності оптимізації управління РІ КУП НАНУ на передодні вступної кампанії 2024 навчального року та на виконання рішень ректоратів, ректор КУП НАНУ Юрій Бошицький підписав наказ про переведення Петра Вахнюка з посади заступника директора РІ КУП НАНУ на посаду проректора з питань перспективного розвитку РІ КУП НАНУ.

Колектив Київського університету права НАН України щиро вітає Петра Сидоровича Вахнюка з призначенням на нову посаду та зичить конструктивної та результативної роботи, невичерпних сил та успіхів у розбудові КУП НАН України на Рівненщині!

Прес-Центр КУП НАНУ