Підписано угоду про співпрацю КУП НАНУ з Державним дендрологічним парком «Олександрія»

22 Вересня, 2021

21 вересня 2021 року в Київському університеті права Національної академії наук України відбулось підписання Меморандуму про співпрацю між університетом і Державним дендрологічним парком «Олександрія» Національної академії наук України.

Останнім часом КУП НАНУ активно співпрацює із закладами Національної академії наук – науковими інститутами, центрами, парками тощо. Державний дендрологічний парк «Олександрія» НАН України знаходиться на відстані 80 кілометрів на південь від Києва і є взірцем садово-паркового мистецтва кінця XVIII – початку XIX сторіччя. Парк було засновано у кінці 1780-х років Олександрою Василівною Енгельгард (Браницькою) та названо «Олександрією» на честь її засновниці. В наш час «Олександрія»  не тільки прекрасний витвір паркового мистецтва, але й великий науково-дослідницький центр біоекологічного напряму, в якому вперше серед старовинних парків України проводяться планомірні наукові дослідження зі збереження історичних паркових ландшафтів, природної флори, а також інтродукції та акліматизації рослин.

Ректор Київського університету права НАН України Ю.Л. Бошицький, підписуючи Меморандум, наголосив про важливість співпраці наукових та освітніх закладів різних галузей науки, завдяки чому розширюються наукові горизонти, відкриваються можливості для синтетичних досліджень, перспективних наукових робіт. Зокрема, студентів магістратури університету, присутніх на церемонії підписання Меморандуму, зацікавила можливість написання наукових робіт з екологічного, земельного права, права навколишнього середовища, а учасників юридичної клініки «Фенікс»  те, що вони матимуть змогу на практиці брати участь у вирішенні практичних юридичних питань великого державного дендропарку.

Прекрасний фільм про «Олександрію», показаний гостями університету під час зустрічі, в супроводженні гарної музики та коментарів директора Державного дендрологічного парку «Олександрія» НАН України Наталії Сергіївни Бойко, приємно вразив присутніх та викликав бажання відвідати цей чудовий парк. Директор дендропарку Н.С.Бойко подарувала Науковій бібліотеці КУП НАНУ низку фотоальбомів, збірників наукових конференцій і цікавих книг про місто Біла Церква та парк «Олександрія». Зустріч завершилась підписанням Меморандуму про співпрацю між Київським університетом права НАН України та Державним дендропарком «Олександрія» НАН України.

Прес-центр КУП НАНУ