Підписано угоду про співпрацю між КУП НАНУ та Старосамбірською міською радою

10 Жовтня, 2024

10 жовтня 2024 року перебуваючи з робочим візитом з питань профорієнтаційної роботи на Львівщині ректор КУП НАНУ, професор Юрій БОШИЦЬКИЙ зустрівся та провів переговори з головою Старосамбірської міської територіальної громади – Ігорем ТРУХИМОМ. Під час зустрічі, на якій були присутні Юрій ЦИЦА – керівник Міжнародного центру правових та історико-політичних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАНУ (м. Львів), Ольга КОВАЛЬ – начальник відділу освіти Старосимбірського району та Ігор ПІХО – начальник управління культури молоді і спорту Старосимбірського району обговорили широке коло питань співпраці у сфері правничої освіти та науки, можливості навчання молоді в Київському університеті права НАН України.

Торкнулись питань налагодження взаємовигідного партнерства, основними напрямками якого будуть сприяння в організації та проведенні спільних просвітницьких, інформаційних, культурних, мистецьких, спортивних заходів. Також це і популяризація університетських освітніх послуг.

Результатом зустрічі стало підписання Меморандуму про співпрацю між Київським університетом права НАН України та Старосамбірською міською радою. З метою здійснення конструктивного співробітництва сторони домовилися про взаємодію та рівноправне партнерство, погодилися розглядати даний Меморандум як дієвий інструмент реалізації державної політики у сфері профорієнтації, соціалізації та зайнятості молодих спеціалістів. Також сторони домовилися про надання безоплатної юридичної допомоги учасникам війни Старосамбірської громади фахівцями Юридичної клініки «ФЕНІКС» КУП НАНУ.

З метою популяризації юридичної освіти в регіонах ректор КУП НАНУ Юрій БОШИЦЬКИЙ передав юридичну літературу в рамках проекту КУП НАН України – «Популяризація юридичної освіти та професії в колах учнівської молоді України».

Прес-Центр КУП НАНУ