Підсумкова атестація здобувачів другого (магістерського) рівня вищої КУП НАН України

19 Січня, 2022

Відповідно до наказу ректора Київського університету права НАН України Бошицького Юрія Ладиславовича 18 січня 2022 року розпочала свою роботу екзаменаційна комісія з підсумкової атестації (комплексний кваліфікаційний екзамен з дисциплін професійної та практичної підготовки) здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти, галузь знань 08 «Право» очної (денної), заочної форми навчання.

Зі словами підтримки до здобувачів та членів комісії виступив голова комісії доктор юридичних наук, професор Гордієнко Сергій Георгійович і оголосив наказ про роботу екзаменаційної комісії, побажав здобувачам успіху та позитивних результатів.

До складу екзаменаційної комісії окрім голови ввійшли: заступник голови комісії – Савка Олександр Іванович, кандидат юридичних наук, завідувач кафедри кримінального права та процесу. Члени комісії: Доценко Олена Михайлівна, завідувач кафедри державно-правових та галузевих правових дисциплін, кандидат юридичних наук, Куц Віталій Миколайович, професор, завідувач кафедри кримінального права та процесу; секретарем екзаменаційної комісії призначено кандидата історичних наук, доцента кафедри загальнотеоретичних правових і соціального-гуманітарних дисциплін Романову Олену Миколаївну; представник від роботодавців  Купрієнко Володимир Миколайович, старший партнер АО «Універсальний правовий центр» кандидат юридичних наук.

20 січня 2022 року в Київському університеті права НАН України завершила роботу екзаменаційна комісія. Здобувачі очної (денної) та заочної форми здобуття освіти за рішенням комісії 42 здобувача отримують відповідний диплом.

Ректор КУП НАН України Юрій Ладиславович Бошицький подякував членам комісії та колективу університету за об’єктивне оцінювання здобувачів на комплексному кваліфікаційному екзамені та зазначив, що випускники під час атестації продемонстрували гідний рівень  підготовки, 6 випускників отримають дипломи із відзнакою.

Період навчання цьогорічних випускників видався доволі нелегким. Внесла свої корективи у звичний освітній процес і пандемія, пов’язана з розповсюдженням коронавірусної інфекції COVID-19. Проте незважаючи на ці фактори, університет своє завдання виконав, і це підтверджено оцінкою екзаменаційної комісії. Цей факт безперечно є свідченням наполегливості, фаховості та унікального досвіду як слухачів, так і науково-педагогічного складу, залученого до підготовки здобувачів – наголосив завідувач кафедри кримінального права та процесу КУП НАН України Олександр Савка.

Тож, випускні випробування позаду. Вітаємо наших магістрів з успішним завершенням навчання та бажаємо здобутків у подальшому житті!

Прес-центр КУП НАНУ