Побачив світ №4-2021 «Часопису Київського університету права»

10 Травня, 2022

Нещодавно побачив світ №4-2021 «Часопису Київського університету права». Відкриває номер стаття ректора Київського університету права НАН України, професора Юрія Бошицього, присвячена здобуткам університету в 2021 році, адже КУП НАНУ активно працює над забезпеченням високих освітніх і наукових стандартів, розширенням міжнародної співпраці та створенням спільної освітньо-наукової діяльності на підставі договорів з іншими вищими навчальними закладами й науковими установами.

Особливий інтерес становить стаття докторки юридичних наук Ірини Софінської «Паспорт, громадянство та свобода пересування: від теорії до практики», у якій авторка розглядає зміну наративу в контексті свободи пересування в ЄС: від заборони туризму (non-essential travel) до дозволу тому, хто має вагомі причини для мандрів (compelling/essential reasons).

У рубриці «Гість номера» цього разу Президент Угорського національного управління з питань даних, професор Аттіла Петерфалві зі статтею «The protection of privacy in the course of covert collection of information for national security purposes».

Поряд із цим, у часописі подано рецензії на наукові праці з юридичної тематики тощо.

«Часопис Київського університету права» інтенсивно розширює закордонні контакти, сприяє розвитку міжнародного співробітництва, прагнучи не лише національного визнання, а й міжнародного статусу. Свідченням відповідності нашого видання фаховим вимогам є те, що «Часопис» входить до міжнародних наукометричних баз даних HeinOnline (США), Index Copernicus International (Польща) та до бази даних цитувань CrossRef (США)

Висловлюємо вдячність редакційному колективу, всім авторам і читачам «Часопису Київського університету права»! Завдяки нашій плідній співпраці ми можемо пишатися своїм журналом. Тож побажаймо йому подальшого процвітання задля розвитку юридичної науки та освіти!

Із повним змістом номерів можна ознайомитися на сайті «Часопису Київського університету права»: https://chasprava.com.ua

Прес-Центр КУП НАНУ