Помер Кармазін Юрій Анатолійович – почесний доктор КУП НАН України

9 Листопада, 2022

Не стало нашого колеги, після тривалої хвороби пішов з життя почесний

доктор «HONORIS CAUSA» КУП НАН УКРАЇНИ

Юрій Анатолійович Кармазін

Пішов з життя Юрій Анатолійович Кармазін – український політичний діяч, суддя, народний депутат України ІІ, ІІІ, IV и VI скликань, Голова Партії захисників Вітчизни, співголова Народно-патріотичного об’єднання «За Україну», радник Президента України, заслужений юрист України, Почесний доктор Київського університету права НАН України.

Юрій Анатолійович присвятив свій талант і все своє життя розбудові держави України, розвитку законодавства, вдосконаленню правової практики незалежної України. Він був одним з авторів Конституції України, сприяв створенню Кримінального кодексу України, а його безцінний професійний досвід та висока освіченість проявлялась в усіх справах життя цієї яскравої особистості. Діяльність Юрія Анатолійовича Кармазіна як народного депутата була надзвичайно важливою на етапі становлення та розвитку української держави.

Для Київського університету права НАН України втрата такої людини, як Юрій Анатолійович Кармазін є особливо відчутною – він був Почесним доктором Honoris Causa нашого університету з 2010 року, Головою державної екзаменаційної комісії з 2016 року, справжнім другом, надійним партнером та захисником КУП НАНУ, наставником для молоді та безсумнівним авторитетом для викладачів.

Ми пам’ятатимемо Юрія Анатолійовича як надійну людину і друга, як промінь чистого світла в нашому соціумі, надзвичайно порядну, справедливу від природи, істинно щиру та патріотичну людину, яка усім своїм життям і справами подавала приклад для інших, як треба жити чесно, віддано служити своїй Батьківщині, а головне – щиро любити її.

Колектив КУП НАНУ відчуває глибокий сум з приводу втрати масштабної, непересічної людини, якою був Юрій Анатолійович Кармазін.

Адміністрація університету, професорсько-викладацький склад студенство та аспіранти розділять скорботу та висловлюють глибокі співчуття родині Юрія Анатолійовича, його близьким, друзям та колегам.

ВІЧНА ТА СВІТЛА ПАМ’ЯТЬ, КОЛЕЗІ!