Помер наш колега Геннадій Семенович Семаков

29 Березня, 2021

Відійшов у вічність наш колега  професор кафедри кримінального права та процесу, завідувач сектору музейних фондів Київського університету права НАН України

ГЕННАДІЙ СЕМЕНОВИЧ СЕМАКОВ.

Він був надзвичайно світлою, щирою та доброю людиною. Великим фахівцем своєї справи, досвідченим прокурорським працівником, талановитим педагогом і вихователем молоді!

Ініціатор, ідейний світоч та засновник музею криміналістики імені Ганса Гросса КУП НАНУ. Сьогодні цей музей є гордістю нашого університету.

Геннадій Семенович  це приклад правильного і повноводного життя, щирого служіння своїй справі, професії.

Сумно. Бракує слів щоб висловити глибину нашої скорботи.

Геннадій Семенович  заслужений юрист України, кандидат юридичних наук, професор, випускник Київського державного університету ім. Тараса Шевченка за спеціальністю правознавство (1961 – 1966), працював на різних посадах в системі органів прокуратури, потім все життя присвятив юриспруденції. Він є автором чисельних монографій і навчальних посібників з криміналістики, кримінально-виконавчого права, організації судових та правоохоронних органів, прокуратури України. Співавтором таких підручників та навчальних посібників, як «Криміналістична техніка та методика окремих видів злочинів»; «Кримінально-виконавче право України»; «Судові та правоохоронні органи України» тощо. Опублікував понад 200 наукових праць. Мав заслужені державні та відомчі нагороди, відзнаки НАН України, чисельні нагороди КУП НАН України.

Адміністрація, вчена рада, ректорат, рада трудового колективу, вся викладацька, аспірантська та студентська спільнота Київського університету права НАН України глибоко сумують та висловлюють щире співчуття родині, близьким та друзям Геннадія Семеновича Семакова!

Вічна і світла пам’ять, професоре!

Прощання з Г.С. Семаковим відбудеться 29 березня о 13:15 у військовому госпіталі в Києві (вул. Госпітальна 16).

Прес-центр КУП НАНУ