Представники юридичної клініки «Фенікс» взяли участь у ХXІ Всеукраїнській правничій школі з судочинства в умовах війни з нагоди Дня юриста

12 Жовтня, 2024

5 жовтня 2024 року представники юридичної клініки «Фенікс» КУП НАН України доктор філософії з права, доцент кафедри кримінального права та процесу, завідувач юридичної клініки «Фенікс» Микола Малій, здобувачі вищої правничої освіти Альона Андрущенко, Микита Носулько та Маркіян Литвин взяли участь в офлайн форматі у освітньому заході ХXІ Всеукраїнська правнича школа з судочинства в умовах війни з нагоди Дня юриста, який пройшов в м. Києві.

Організаторами даного заходу виступили Рада молодих юристів України та Європейський університет.

Очевидно, що учасники заходу мали унікальну нагоду обговорити проблеми та перспективи  розвитку судової системи та професії, а також провести нетворкінг з професійними адвокатами, суддями, державними службовцями. Як приємний бонус для учасників заходу було те, що спікери поділилися певними секретами та методиками роботи фахівців у галузі права.

Сьогодні ХXІ Всеукраїнська правнича школа з судочинства є продовженням серії вже культових шкіл, що почали свою історію у лютому 2011 року і викликали великий інтерес юридичної спільноти. Загальновідомо, що правнича школа сьогодні являє собою комплекс майстер-класів та дискусій у контексті проблем сучасного судочинства та розвитку навичок молодих юристів від діючих суддів, адвокатів та державних службовців.

За програмою проведення даного заходу було розглянуто низку важливих і цікавих питань сьогодення:

• Захист честі, гідності та ділової репутації: окремі аспекти судового розгляду справ
  • Адвокатура – сучасний стан та забезпечення виконання конституційної функції з надання правової допомоги
  • Судовий розгляд кримінальних проваджень у сфері публічних закупівель. Що змінилось з війною
  • Кримінальна відповідальність військовослужбовців
  • Окремі аспекти здійснення кримінального судочинства під час війни

Дуже вдячні партнерам даного заходу за чудову організацію та можливість розвиватися у сфері права. Серед партнерів – Юридична газета, Юридичний вісник України, Інформаційно-аналітичне видання femida.ua, Інститут політико-правових та релігійних досліджень, Law & Events, Неформатне юридичне видання «Lойер», Ліга студентів АПУ, Асоціація юридичних клінік України. Окрема подяка голові РМЮ України Євгену Которобаю та президенту Інституту політико-правових та релігійних досліджень Олександру Герасименко.

Після завершення освітнього заходу, учасники отримали сертифікати та позитивні враження від активного спілкування зі спікерами.

Прес-Центр КУП НАНУ