Представники юридичної клініки «Фенікс» взяли участь у освітньому заході IP LAW TALKS

1 Червня, 2024

25 травня 2024 року представники юридичної клініки «Фенікс» КУП НАН України доктор філософії з права, старший викладач кафедри кримінального права та процесу, завідувач юридичної клініки «Фенікс» Микола Малій, здобувачки вищої правничої освіти Альона Андрущенко та Юлія Лузан взяли участь в офлайн форматі у освітньому заході IP LAW TALKS, який пройшов в м. Києві.

Організаторами заходу виступили Рада молодих юристів України, Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій (ІР офіс) та Європейський університет.

В ході проведення освітнього заходу IP LAW TALKS було розглянуто ряд важливих на сьогодні питань, а саме: «Розвиток української судової практики в ІР-спорах», «Глобальні тренди та виклики ІР-сфери під час війни та в процесі відбудови України», «Вплив новітніх технологій на сферу інтелектуальної власності», «Боротьбу з контрафактною продукцією у воєнні роки», «Авторське право та сучасні технології (AI – електронний інтелект)» та інші.

Проєкт IP LAW TALKS – новий формат освітнього заходу від Ради молодих юристів України, що дав можливість всебічно ознайомитись учасникам з новелами та трендами юридичного ринку у сфері інтелектуальної власності та об’єднав всі найкращі практики для найефективнішого підвищення кваліфікації та засвоєння практичних знань здобувачами вищої освіти, аспірантами, викладачами, молодими правниками та адвокатами.

Дякуємо партнерам даного заходу за підтримку та чудову організацію, серед яких Юридична газета, Юридичний вісник України, Інформаційно-аналітичне видання femida.ua, Інститут політико-правових та релігійних досліджень, Law & Events, Неформатне юридичне видання «Lойер», Ліга студентів АПУ, Асоціація правників України, Асоціація юридичних клінік України та членам оргкомітету освітнього заходу IP LAW TALKS – координатору школи, голові РМЮ України Євгену Которобаю та президенту Інституту політико-правових та релігійних досліджень Олександру Герасименко.

На завершення освітнього заходу учасники отримали сертифікати та залишились неймовірно задоволеними від цікавого спілкування з практиками в сфері юриспруденції.

Прес-Центр КУП НАНУ