Про підсумки проведення І-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Правознавство»

4 Березня, 2009

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України в Київському університеті права НАН України відбувся І-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади, участь у якій взяли студенти 5-го курсу спеціальності «Правознавство». Метою проведення олімпіади є виявлення, відбір та підтримка обдарованої студентської молоді, розвиток і реалізація здібностей студентів, стимулювання творчої праці студентів, активізація навчально-пізнавальної діяльності студентів.
За результатами І-го етапу оргкомітет олімпіади, очолюваний ректором університету, професором Юрієм Бошицьким, визначив переможців, а саме:

• І-ше місце – Ящук Наталія Леонідівна (група Д-52);
  • ІІ-ге місце – Бережок Сергій Іванович (група Д-53);
  • ІІІ-тє місце – Сергієнко Анастасія Ігорівна (група Д-53).

Дипломи переможцям І-й етапу Всеукраїнської студентської олімпіади були вручені на засіданні Вченої ради ректором Київського університету права, професором Ю.Л.Бошицьким, який зокрема зазначив, що сприяння творчому та наукового розвитку студентства є пріоритетним напрямком діяльності університету.