Привітання ветеранів Великої Вітчизняної війни студентами КУП НАНУ

8 Травня, 2009

Свята пам’ять про Велику Вітчизняну війну залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, самопожертви, тяжкої ратної праці, водночас вічної скорботи за тими, хто віддав життя за свободу Вітчизни.
07.05.2009 року студенти Київського університету права НАН України почесно привітали ветеранів Великої Вітчизняної війни, науковців Інституту держави і права ім.. В. М. Корецького. Молоде покоління майбутніх юристів висловило свої слова подяки за мирне небо над головою тим людям, які безстрашно захищали нашу Батьківщину в часи війни.
Окрім слів шани та подяки, квітів та подарунків, ветеранам були прочитані вірші юних поетів та виконана пісня часів війни. На останок студенти побажали ветеранам міцного здоров’я, довгих років активного життя, родинного затишку і тепла.