Приймальна комісія КУП НАНУ розпочала свою роботу

29 Липня, 2022

Для зручності абітурієнтів приймальна комісія розташована на першому поверсі університету в просторому прикрашеному яскравими картинами холі. Майбутніх студентів зустрічає завжди привітна комісія у складі відповідального секретаря Олени Антонової та її заступника Тетяни Ярошевської та технічних секретарів – співробітників та студентів університету.

Кожного абітурієнта та їх батьків чекає цікава екскурсія до музеїв КУП НАНУ та наукової бібліотеки. Члени приймальної комісії завжди готові надати майбутнім студентам необхідну консультацію та з радістю допоможуть в оформленні відповідних документів та реєстрацією в ЄДЕБО.

Початок прийому документів на основі усної індивідуальної співбесіди (перша сесія) з 29 липня 2022 року по 08 серпня 2022 року до 18.00 години.

Прес-Центр КУП НАНУ