Приймальна комісія Київського університету права НАН України продовжує свою роботу!

4 Серпня, 2021

Для зручності вступників, приймальна комісія КУП НАНУ розташувалась на першому поверсі в холі університету, де абітурієнти мають можливість ознайомитись з розкішною колекцією картин відомих художників України та зарубіжжя, зібраною вузом за багато років.

Майбутніх студентів в університеті зустрічають привітно, в теплій і затишній атмосфері. Кожного з абітурієнтів чекає цікава екскурсія до музеїв КУП НАНУ, особливою популярністю серед відвідувачів користуються музей криміналістики ім. Ганса Гросса та музей підробок та піратства.

Члени приймальної комісії завжди готові надати майбутнім студентам необхідну консультацію щодо вступної кампанії та з радістю допоможуть в оформленні необхідних документів.

До уваги абітурієнтів! Всі хто планує вступати до КУП НАНУ на освітній ступінь «Бакалавра» за спеціальностями 081 «Право» та 293 «Міжнародне право»!

З 04 по 13 серпня 2021 р. – триватиме прийом заяв та документів на заочну (заочно-дистанційну) форму навчання (друга сесія).

Шановні абітурієнти! Приймальна комісія Київського університету права  НАН України чекає на Вас!

Графік роботи Приймальної комісії КУП НАНУ:

– Понеділок – П’ятниця – 9.00 – 18.00 год

– Субота – 9.00 – 16.00 год