Ректор КУП НАНУ зустрівся з питань профорієнтації з міським головою Берегово

16 Серпня, 2022

Днями ректор КУП НАН України та керівниця структурного підрозділу нашого університету в місті Ужгород Мирослава Бухало зустрілися з міським головою Берегово паном Золтаном Бабяком та обговорили ряд питаннь співпраці та профорієнтаційної роботи.

З угорською громадою Берегівщини у нашого університету склалися хороші відносини по співпраці, маємо кілька випускників з цього регіону! Успішно співпрацюємо з Берегівським ліцеєм «Платан», який є одим з найбільш авторитетних та потужних ліцеїв міста.

Ректор подякував пану мерові за оперативність у сприянні налагодженя нових контактів для КУП НАНУ з Угорським Інститутом імені Ференца Ракоці ІІ.

Обговорювалися і можливості надання Київським університетом права НАН України освітніх послуг в галузі юриспруденції для населення міста, налагодження взаємовигідного партнерства з навчальними закладами та різними юридичними особами Берегово.

Ректор запропонував навчання в КУП НАНУ співробітників мерії за спеціальностями «право» і «міжнародне право».

Також, враховуючи те, що сьогодні міський голова стикається з багатьма питаннями правового характеру, яки виникають в результаті переселення до міста через війну великої кількості наших громадян, то КУП НАНУ міг би сприяти консультуванню по правових питаннях силами своїх фахівців та силами університетської юридичної клініки.

На зустрічі ректора з міським головою Берегова був присутній і Олег Гаваші, відомий політик та державний діяч. Маємо надію на взаємовигідну співпрацю з нашими Берегівськими друзями та партнерами.

Прес-Центр КУП НАНУ