Результати індексації «Часопису Київського університету права» в «Index Copernicus International» (Польша)

28 Грудня, 2018
chsjorn.jpg     Днями стали відомі результати індексації «Часопису Київського університету права» в «Index Copernicus International» (Польша) за минулий рік. І особливо приємно, що ці показники найвищі за останні роки – ICV 2017 = 72.21. Це вкотре засвідчує високий фаховий рівень нашого видання.
    Index Copernicus (IC) – міжнародна наукометрична база даних (Польща). Це платформа з індексування, ранжування та реферування журналів, наукової співпраці та виконання спільних наукових проектів. База даних створена в 1999 р. з метою просування досягнень науки та підтримки національного й міжнародного співробітництва між ученими, видавцями наукових журналів та науковими організаціями. Index Copernicus складає власний імпакт-фактор: щорічно здійснює детальну експертизу журналів, включених у цю базу даних.
    Нагадаємо, що з 2014 року «Часопис Київського університету права» входить до двох наукометричних баз «Index Copernicus International» та HeinOnline (США).
    Отримана оцінка ICV відображається в списку журналів ICI Journals Master List 2017, а також у паспорті «Часопису Київського університету права»:

Вітаємо редколегію та колектив редакції та бажаємо подальших успіхів!