Робочий візит ректора КУП НАНУ на юридичний факультет Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

2 Листопада, 2023

Нещодавно перебуваючи з робочим візитом у Чернівецькому національному університеті імені Федьковича, ректор Київського університету права НАН України ректор Ю. Бошицький взяв участь у роботі VIІ Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні виклики та актуальні проблеми судової реформи в Україні».

Також під час візиту Юрій Бошицький ознайомився з роботою та матеріально-технічною базою Юридичного факультету ЧНУ імені Юрія Федьковича. Зустрівся з представниками юридичної клініки, представниками криміналістичної лабораторії імені Ганса Гросса, студентством юрфаку та обговорив питання співпраці.

Прес-Центр КУП НАНУ