Робочий візит ректора КУП НАНУ до Турківської міської ради

11 Жовтня, 2024

11 жовтня 2024 року під час робочого візиту до міста Турка, що на Львівщині ректор університету Юрій БОШИЦЬКИЙ, зустрівся і обговорив широке коло питань співробітництва з головою Турківської міської ради Ярославом ПАРАЩИЧЕМ.

Метою зустрічі є реалізація програми партнерства та співробітництва Київського університету права НАН України з органами державної влади та місцевого самоврядування в рамках профорієнтаційних заходів.

В переговорах прийняли участь Юрій ЦИЦА – керівник Міжнародного центру правових та історико-політичних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАНУ (м. Львів) та Микола БАЖІВСЬКИЙначальник управління культури молоді і спорту Турківської громади. Зокрема, відбулось обговорення конкретних ініціатив щодо налагодження співпраці з Київським університетом права НАН України в освітній, науковій та профорієнтаційній сферах. Сприяння проведенню консультацій, лекцій, семінарів, спеціалізованих курсів, конференцій, «Днів відкритих дверей» для школярів.

Прес-Центр КУП НАНУ