Rotary Сlub Kyiv International гість КУП НАНУ

10 Жовтня, 2020

1

В рамках налагодження співпраці з міжнародними партнерами в Київському університеті права НАН України відбулась робоча зустріч ректора Юрія Бошицького з Президентом київського представництва міжнародного бізнес-клубу «Rotary Сlub Kyiv International» Оксаною Тюпа.

Rotary Сlub – це міжнародне співтовариство з 115-річною історією та мережею у понад 35 000 клубів в світі, в тому числі в Україні із кількістю членів у 1100 осіб.

Були обговорені можливості взаємодії та співпраці у межах національного проекту «Фінансова грамотність», а також проведення наукових та дослідницьких заходів, стажувань, консультацій, підвищення рівня кваліфікації як викладачів так і практичних праціаників, а також залучення міжнародної технічної допомоги.

Із урахованням важливості профорієнтаційної роботи КУП НАНУ та майбутньої вступної компанії, сторонами заплановано підписання меморандуму про співпрацю та організацію проведення проекту ,,Фінансова грамотність,, на території Київського університету права.

За для цього сторонами напрацьовуються контакти з МОН, КМДА, департаментами освіти в кожному районі Києва, прямий зв’язок з більш ніж 50 школами Києва та  їх директорами, бібліотеками Києва, заплановпно укладення домовленостей із рядом виклачачів КУП НАНУ, тренерів та коучей з фінансової грамотності щодо проведення тренінгів по іграх кеш-флоу, де школярі та студенти зможуть навчитися базовим інструментам фінансової грамотності та її законодавчим основам через лекційні матеріали, ігрові інструменти (настільні ігри), програми стажувань, менторство в стартапах, у брейн-штормах по фінансовим та правовим інструментам.

На зустрічі були присутні проректор з наукової та профорієнтаційної роботи Хорватова Оксана Олегівна, юрист університету Маркевич Анатолій Михайлович.

Прес-центр КУП НАНУ