Розширюється коло партнерських громад Київського університету права на Закарпатті

18 Червня, 2024

На розвиток співробітництва Київського університету права НАН України з територіальними громадами 17 червня цього року ректором Юрієм Бошицьким підписано угоди про співпрацю з двома територіальними громадами Закарпаття – Великолучківською громадою Мукачівського району та Середнянською громадою Ужгородського району.

Під час зустрічі ректора КУП НАНУ Юрія Бошицького з керівником Великолучківської громади Василем Коштурою обговорювалися питання взаємовигідної співпраці у сфері освіти та культури. Ректор КУП НАНУ окремо зупинився на необхідності підвищення рівня юридичної освіти серед населення. Голова Великолучківської громади розповів про проблеми і досягнення в освітній сфері та можливостях розвитку туристичної галузі громади. На зустрічі також були присутні керівник Ужгородської філії КУП НАНУ, керуюча справами та в.о. керівника відділу освіти Великолучківської громади.

Питанням освітнього співробітництва та профорієнтаційної роботи серед школярів була присвячена також зустріч ректора КУП НАНУ Юрія Бошицького з керівництвом Середнянської громади Ужгородщини. Під час обговорення угоди про співпрацю заступник голови громади Роман Василиндра висловив слушну пропозицію щодо співробітництва в інформаційній сфері, підтриману ректором університету.

За традицією від Київського університету права керівництву громад були передані книги правничої тематики на реалізацію проекту «Популяризація юридичної освіти та професії в колах учнівської молоді України», який проводиться спільно КУП НАНУ та його партнером видавництвом «ЮРІНКОМІНТЕР».

Прес-Центр КУП НАНУ