Щоб гарно вчитися, треба гарно відпочивати!

21 Липня, 2021

Життя студентів Київського університету права НАН України – це не тільки важке та наполегливе навчання, а й гарний відпочинок. Адже, як каже давня істина  «без здорового відпочинку неможлива ефективна праця».

Як студентам разом із викладачами разом не лише наполегливо вчитись, але й весело проводити дозвілля, знають на кафедрі кримінального права та процесу Київського університету права Національної академії наук України.

Навчання в Київському університеті права НАН України дозволяє не тільки здобути фахові знання, відкриває чарівний світ науки та знань, а також дає все для того, щоб студентські роки промайнули з радістю та приємними згадками про подорожі, спортивні досягнення, а також загалом веселими хвилинами в Університеті

Різнопланове й активне дозвілля, яке здружує студентів і викладачів, допомагає останнім чути, про що думають і чого бажають студенти.

Студентські роки  це безтурботний час, який хочеться поставити на паузу і насолоджуватися ним. Так, викладачами кафедри та студентами університету було здійснено сходження на гору Говерлу  найвищу вершину Українських Карпат і найвищу точка України, її висота становить 2 061 м над рівнем моря. Розташована в гірському масиві Чорногора на межі Яремчанської міськради Івано-Франківської області та Рахівського району Закарпатської області за 17 кілометрів від кордону з Румунією.

Також, здійснено сходження на гору Піп Іван висота якої 2028 м над рівнем моря. Розташована на південно-східному кінці головного хребта масиву Чорногора, на межі Івано-Франківської та Закарпатської областей. Вершина на довоєнних польських картах позначена як стовп №16. На вершині  колишня польська астрономо-метеорологічна обсерваторія. Вона відома ще під назвою «Білий слон» або «Гуцульська піраміда».

Одночасно учасники здійснили екстремальний, активний, емоційний і насичений сплав по річці Чорна Черемоші в Івано-Франківській області. Сплав відбувався на рафтах і байдарках.

Також нові враження доповнювали національна їжа.

Радіємо, що наша кафедра кримінального права та процесу об‘єднує таких перспективних молодих людей, які не тільки старанно навчаються, а також добряче відпочивають.

Тішимось, що нам вдається перевершувати очікування та робити наших студентів щасливими!

Прес-центр КУП НАНУ