Студенти КУП НАН України на відкритті виставки в музеї Російського мистецтва «Ars sovietica: разнообразие этносов и стилей»

17 Березня, 2009

17.03.09 в Київському музеї Російського мистецтва відкрилась виставка «Ars sovietica: разнообразие этносов и стилей».

Студенти Київського університету права НАН України разом з ректором університету Бошицьким Ю.Л. відвідали відкриття виставки.
На виставці представлено близько 100 творів живопису, графіки і скульптури з музейної колекції «Мистецтво народів СРСР». У колекції, говорять в самому музеї, показано, як розвивалося образотворче мистецтво в Радянському Союзі в різних регіонах, які зараз стали незалежними державами. Так, наприклад, багато художників робили наголос на національні традиції, так що навіть в радянських полотнах можна відстежити релігійно-культурні мотиви життя людей 60—80 рр. Це вже друга виставка, направлена на популяризацію радянського мистецтва.

Фоторепортаж от Иванна Куровец