Студенти КУП НАН України на Всеукраїнській науково – практичній конференції «Студентське самоврядування досвід, проблеми, перспективи розвитку»

12 Червня, 2009

22-23 травня 2009 року Національний студентський союз спільно із Запорізькою державною інженерною академією проводили всеукраїнську науково – практичну конференцію «Студентське самоврядування: досвід, проблеми, перспективи розвитку», на якій були присутні представники різних університетів України, а від Київського університету права було визначену кандидатуру – Осядлу Марію, студентку II курсу, 22 групи.

Порядок роботи конференції 22 травня складався з пленарних та секційних засідань, де були підняті наступні питання :
• Студентське самоврядування як соціальний інститут управління науково – учбовою діяльністю. Студентське самоврядування і розбудова громадянського суспільства.
• Студентське самоврядування та його роль в формуванні національних та загальнолюдських цінностей.
• Студентське самоврядування як соціальний інститут формування лідерів.
• Обмін досвідом студентського самоврядування.

Саме в обговоренні останніх питань активно приймала участь студентка КУП НАНУ, де були вказані напрацювання, особливості та основні перспективи розвитку студентського самоврядування в нашому університеті, що існує під гаслом «Від прозорих виборів студентського до прозорих виборів Верховної Ради». Учасники конференції активно брали участь в обговоренні проекту КУП НАНУ «Пізнай свій край», де сподобалась основна ідея – це формування та підвищенні патріотизму студентів, а також вивчення крайовидів своєї держави.

23 травня була проведена неофіційна частина конференція, а саме, екскурсія по Запоріжжю та поїздка на острів Хортиця, де після плідної співпраці учасники змогли подихати свіжим повітрям, поділитися враженнями та обмінятися контактами.

Конференція мала досить вагоме значення, де били обговоренні існуючі проблеми студентської спільноти України, узагальнений досвід провідних органів студентського самоврядування з метою розробки ефективних механізмів вдосконалення системи студентського самоврядування.