Студенти КУП НАНУ відвідали Національний заповідник «Києво-Печерська лавра»

9 Жовтня, 2024

Київський університет права Національної академії наук України — провідний заклад вищої освіти, що готує висококваліфікованих спеціалістів у юридичній сфері і, безумовно, пріоритетною складовою навчально-виховного процесу є культурний розвиток та формування високих моральних цінностей студентства.

Слідуючи цьому важливому вектору, 9 жовтня 2024 року студенти 1 та 2 курсу Бакалаврату КУН НАНУ відвідали Національний заповідник «Києво-Печерська лавра». Групу супроводжували викладачі кафедри загальнотеоретичних правових та соціально-гуманітарних дисциплін Володимир ПАВЛОВ, Олена РОМАНОВА, Наталія ВЕСЕЛОВСЬКА.

Стіни Києво-Печерської лаври протягом тисячоліть надихали як ченців, так і світських діячів, гетьманів, полководців, митців і письменників. Саме в цій обителі формувалися ідеї української ідентичності та соборності, які залишили свій слід в історії нашої нації. Студенти відвідали Успенський собор, де мали змогу осягнути його велич та красу, а також Трапезну Церкву, відзначену своєю неповторною духовною атмосферою.

Окремою частиною екскурсії заповідником стали відвідини виставки «Відроджений всесвіт», яка присвячена 100-річчю Реставраційної майстерні Лаврського музею.

Увазі студентів було представлено понад 100 унікальних мистецьких творів XVII–XX століть, включно зі старовинними українськими іконами, хрестами, церковним начинням, літургійними тканинами та стародруками.

Одним із з найяскравіших моментів екскурсії стало підняття на Велику Лаврську дзвіницю, звідки відкрилася чудова панорама Києва.

Візит студентів КУП НАНУ до Національного заповідника «Києво-Печерська лавра» став не лише освітнім, а й культурно-просвітницьким досвідом, що допоможе здобувачам у їхньому особистісному та подальшому професійному становленні.

Прес-Центр КУП НАНУ