Студенти КУП НАНУ відвідали репетицію Національного президентського оркестру

25 Жовтня, 2023

Оркестрові виступи – це не лише подія у світі мистецтва, але й глибоке занурення у відчуття, що лише музика може викликати. Для студентів, які зазвичай заглиблені в навчання та рутинні справи, відвідання оркестрового концерту стає особливим відпочинком для душі та джерелом натхнення для розуму.

У вівторок 24 жовтня здобувачі Київського університету права НАН України на запрошення диригента Національного президентського оркестру Віктора Плоскіни разом із ректором університету Юрієм Бошицьким прослухали цикл симфонічних поем «Моя Батьківщина» Берджиха Сметана у виконанні оркестру.

Оркестрові виступи залишають глибокий слід у душах молоді. Подібні заходи не лише дарують неперевершені музичні враження, але й розкривають нові горизонти для відчуттів, розвивають інтелект та зміцнюють духовні зв’язки. Ця мистецька подія не стала винятком. Після концерту здобувачі мали нагоду обговорити враження, поділитися своїми улюбленими моментами та розділити цей досвід дослідження нових музичних напрямків разом.

Від усього студентського парламенту КУП НАНУ, представникам якого пощастило відвідати захід, хочемо висловити велику подяку ректору Юрію Бошицькому за надання можливості відвідати цей захід, та щиру вдячність заслуженому артисту України Віктору Плоскіні за запрошення.

Будемо щасливі відвідати більше таких подій, оскільки саме вони розвивають нас культурно та надають можливість робити кроки до прекрасного.

Прес-Центр КУП НАНУ