Створення всесвітнього співтовариства миру через міжрегіональне співробітництво

26 Вересня, 2024

23 вересня на запрошення Міжнародної миротворчої організації HWPL при Департаменті глобальних комунікацій і ЕКОСОР ООН за ініціативи радника ректора Ірини СОПІЛКО, представники Київського університету права НАН України на чолі з ректором Юрієм БОШИЦЬКИМ долучилися до заходів 10-тої річниці Саміту миру HWPL.

Під час заходу було представлено міжнародний проєкт освіти миру HWPL, ініціативу щодо норм міжнародного права про мир (Декларація миру і припинення війн DPCW), а також інші миротворчі проєкти.

Цього року даний захід буде проходити з 18 вересня по 30 вересня 2024 року в різних локаціях у 122 країнах світу, включно з Південною Кореєю та Україною. Головний захід був проведений 18-19 вересня у Сеулі, Південна Корея.

Організатор саміту – міжнародна організація за мир «Небесна культура, мир у всьому світі та відновлення світла» (HWPL), яка зареєстрована при Департаменті глобальних комунікацій і ЕКОСОР ООН. HWPL працює за мир у 170 країнах і запропонувала багатогранну стратегію дій, в якій беруть участь уряди, міжнародні організації та громадянське суспільство для вирішення конфліктів та встановлення сталого миру у глобальній спільноті.

Під час повномасштабної війни організація HWPL підтримала Україну інформаційно у міжнародних заявах та конференціях, гуманітарною допомогою, допомогою біженцям та у сфері освіти.

Прес-Центр КУП НАНУ