У КУП НАН України до Дня науки відбулось засідання студентського наукового гуртка

16 Травня, 2022

16 травня 2022 р. доцентом кафедри державно-правових та галузевих правових дисциплін Толкачовою І.А. проведено засідання студентського наукового гуртка, присвячене проблемам забезпечення прав людини в умовах воєнного стану.

У даному заході взяли участь здобувачі вищої освіти денної форми навчання спеціальності «Право». Студенти підготували змістовні доповіді та презентації стосовно порушення та обмеження прав людини в умовах воєнного стану, діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування в контексті забезпечення прав і свобод людини, повноважень омбудсмена в умовах воєнного стану та інші. Під час засідання відбулась жвава дискусія, студенти висловлювали власні погляди та позиції стосовно проблем та перспектив забезпечення прав людини в реаліях сьогодення. По закінченню роботи наукового гуртка було підведено підсумки.

Подібні заходи сприяють підвищенню світогляду, професійних якостей підготовки здобувачів вищої освіти, розкриттю та вдосконаленню їх здібностей у науково-дослідній сфері.

Прес-Центр КУП НАНУ