У КУП НАНУ розпочалася перша сесія фахового вступного випробування з права

10 Серпня, 2022

У Київському університеті права НАН України розпочався тиждень проведення фахового вступного випробування з права для вступників, які прагнуть здобути другу вищу освіту за спеціальністю 081 «Право» та 293 «Міжнародне право» на основі освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста; ступеня вищої освіти бакалавра, магістра здобутого за іншою спеціальністю.

У роботі атестаційної комісії прийняли участь провідні спеціалісти, фахівці-практики Київського університету права НАН України:

• Толкачова Ірина Анатоліївна – голова фахової атестаційної комісії, кандидат юридичних наук, в.о. завідувача кафедри державно-правових та галузевих правових дисциплін;
  • Савка Олександр Іванович – член фахової атестаційної комісії, кандидат юридичних наук, в.о. завідувача кафедри кримінального права та процесу
  • Шкребець Дмитро Васильович – член фахової атестаційної комісії, кандидат юридичних наук, доцент кафедри державно-правових та галузевих правових дисциплін.

До проведення фахового вступного випробування також були залучені члени приймальної комісії:

• Антонова Олена Михайлівна – відповідальний секретар приймальної комісії, проректорка з навчально-методичної роботи, кандидат економічних наук, доцент кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства;
  • Ярошевська Тетяна Юріївна – заступник секретаря приймальної комісії, проректорка з виховної та профорієнтаційної роботи;
  • Матвєєв Сергій Васильович – завідувач кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін, кандидат юридичних наук, професор кафедри.

Всі вступники продемонстрували достатній рівень підготовки під час складання фахового вступного випробування з права та були рекомендовані для зарахування до КУП НАНУ.

Прес-Центр КУП НАНУ