У КУП НАНУ розпочався навчальний процес для студентів 1 курсу спеціальності 293 «Міжнародне право»

21 Вересня, 2020

1

21 вересня 2020 року у Київському університеті права НАН України розпочалося навчання для студентів 1 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. О 9.00 першокурсників спеціальності 293 «Міжнародне право» зустрічали науково-педагогічні працівники, адміністрація університету та гості.

Ректор Ю.Л. Бошицький привітав майбутніх юристів-міжнародників та звернув увагу на те, що навчання у Київському університеті права спрямовано не тільки на надання студентові сучасних ґрунтовних знань у професійній сфері, але й на формування гармонійної особистості.

До привітань долучився доктор філософії (PhD), професор, заслужений юрист України, народний депутат України 2-го, 3-го, 4-го, 6-го скликань Ю.А. Кармазін. Він побажав студентам бути ініціативними, завзятими та наполегливими в опануванні навчальних дисциплін.

Із теплими словами привітань до студентів звернулися проректор з навчально-методичної роботи Д.П. Гуріна і завідувач кафедри кримінального права та процесу Т.Ю. Тарасевич, які побажали першокурсникам натхнення та творчої енергії на шляху до знань.

Після оголошення наказу про зарахування на навчання студентам вручили цінні подарунки – книги від юридичної фірми «Салком» «Механізми захисту прав в Україні».

Всі студенти та працівники університету дотримувалися рекомендацій МОЗ України щодо безпечних умов організації освітнього процесу.

Прес-центр КУП НАНУ