У КУП НАНУ відбулося вступне фахове випробування з права для бакалаврів

27 Серпня, 2020

1

27 серпня 2020 року в Київському університеті права Національної академії наук України відбулося вступне фахове випробування з права для вступників на перший (бакалаврський) рівень вищої освіти за спеціальностями 081 «Право» та 293 «Міжнародне право».

Адміністрація  та  Приймальна комісія університету  забезпечують дотримання рекомендацій МОЗ України щодо створення безпечних умов при проведенні фахових випробувань.

Незручності, які виникають у зв’язку з великою кількістю людей, хвилюванням батьків та абітурієнтів, адміністрація намагається максимально швидко розв’язувати в оперативному порядку.

Ми вдячні усім за порозуміння щодо посилених  санепідеміологічних заходів у зв’язку КОВІД 109 і  закликаємо усіх до дотримання рекомендацій МОЗ.

Для  КУП НАНУ  охорона здоров’я абітурієнтів, студентів, аспірантів, викладачів, допоміжного складу співробітників є пріоритетом.

З результатами вступного фахового випробування можна ознайомитися за посиланням:

/pravila-priyomu/pravila-priyomu-do-kijivskogo-universitetu-prava.html

Прес-Центр КУП НАНУ