У КУП НАНУ відбулися урочистості з нагоди Дня знань та посвяти першокурсників у студенти

1 Вересня, 2021

1 вересня 2021 року в приміщенні Київського університету права НАН України відбулися урочистості з нагоди Дня знань та посвяти першокурсників КУП НАНУ у студенти. На заході були присутні студенти 1-го курсу, студенти магістратури та їх батьки, почесні гості, члени Вченої ради університету та професорсько-викладацький склад університету.

Урочистий захід відкрив ректор Юрій Бошицький, який у своєму вступному слові привітав студентів та усіх присутніх і побажав першокурсникам гарного навчання, жаги до знань та щоб обрана ними професія по-справжньому стала улюбленою справою всього їхнього життя, запорукою майбутніх креативних проєктів тощо. Також ректор наголосив на тому, що КУП НАН України дає всі можливості для цього завдяки потужній співпраці з іноземними партнерами з Польщі, Грузії, Швейцарії, Угорщини, Ізраїлю тощо, адже університет, як заклад вищої освіти постійно відвідують іноземні гості та закордонні делегації для обміну досвідом у сфері освіти й науки. Провідні вчені зарубіжних держав проводять майстер-класи, беруть участь у наукових форумах, організатором яких є університет.

Ректор також висловив привітання на адресу професорсько-викладацького складу КУП НАН України, побажавши колективу успіхів у наполегливій та кропіткій праці – сприянні становлення професійних, інтелектуально розвинених та духовно збагачених молодих особистостей.

На урочистостях були присутні поважні гості, які сердечно привітали першокурсників та всіх присутніх зі святом Зокрема, це – директор Інституту держави і права імені М.В. Корецького НАН України, Почесний ректор Київського університету права НАН України академік Юрій  Шемшученко; народний депутат України II, III, IV, VI скликань, Сенатор міжнародного парламенту Безпеки і Миру, Президент Інституту права і суспільства, заслужений юрист України, професор – Юрій Кармазін; професор, заслужений юрист України, старший радник юстиції – Віталій Куц; адвокат, директор юридичної фірми «МІКО”, медичний психолог – Юлія Балюк; інші колеги університету та батьки студентів.

Під час урочистостей ректором було вручено студентські квитки, пам’ятні значки з логотипом університету та Великі юридичні енциклопедії, зазначивши, що наші студенти мають бути не тільки хорошими знавцями права, але й висококультурними та ерудованими людьми. Почесні гості та члени Вченої ради КУП НАНУ привітали першокурсників під час безпосереднього вручення студентських квитків та особисто кожному побажали гарного навчання в стінах університету.

Після урочистостей в лекційних аудиторіях університету студентам всіх курсів почесними гостями були прочитані лекції на тему: «Роль юриста в сучасному суспільстві».

Таким чином офіційно розпочато новий навчальний 2021/2022 рік.

Прес-центр КУП НАНУ