У Київському університеті права НАН України відбувся Форум молодих юристів України

29 Травня, 2009

29 травня 2009 року у Києві під егідою Міністерства юстиції України відбувся Форум молодих юристів України. Урочисте відкриття Форуму розпочалося у Міністерстві юстиції України. Мета заходу – формування активної позиції нового покоління юристів, узгодження та консолідація їх зусиль в утвердженні високої ролі професії юриста, координація діяльності молодих юристів, пов’язаної із здійсненням правоосвітньої та правовиховної роботи.

Відкриття форуму у Міністерстві юстиції України:

Друга частина Форуму була проведена у Київському університеті права НАН України. У вітальному слові ректор університету, професор Юрій Бошицький зокрема, зазначив, що сьогодні особливої актуальності набуває питання підготовки висококваліфікованих спеціалістів юридичної сфери, майбутніх юристів, уособленням яких є – учасники Форуму. Усвідомлюючи необхідність якісно нового підходу до формування нового покоління правників, Київський університет права НАН України основною метою підготовки майбутніх фахівців у сфері права визначає, не тільки формування фахових знавців у сфері юриспруденції, скільки підготовку соціально адаптованого, високодуховного та освіченого на цінностях та здобутках освіти і науки правника, який зможе бути мобільним на європейському ринку праці. Сподіваюся, що Форум молодих юристів України стане тим важливим громадсько-професійним середовищем, де закладається міцний фундамент нинішнього та майбутнього української юридичної професії.

Робота Форуму молодих юристів України у стінах Київського університету права НАН України проходила за наступними напрямами:
засідання Координаційної ради молодих юристів України;
проведення майстер-класів провідними юристами-практиками;
підведення підсумків Форуму;
неформальне спілкування.

Продовження форуму у Київському університеті права НАН України:

Майстер клас:
Юрій Зайцев, урядовий уповноважений у справах Європейського Суду з прав людини
Ірина Назарова, адвокат

Неформальне спілкування під час фуршету:

Фото на згадку про форум: