У Київському університеті права привітали юну мисткиню-учасницю проєкту «Розмалюй гільзу — врятуй пораненого бійця»

26 Липня, 2024

26 липня у Київському університеті права НАН України відбулася надзвичайно світла подія. За результатами проєкту «Розмалюй гільзу — врятуй пораненого бійця» та благодійного аукціону, що минув в університеті на День Конституції України, у КУП НАНУ привітали авторку роботи, яка отримала найвищу оцінку – Валерію Заріцьку.

Із талановитою дев’ятирічною мисткинею Валерією зустрілися не лише адміністрація університету в особі ректора Юрія Бошицького, проректорки з навчально-методичної роботи Олени Антонової та проректорки з питань забезпечення і перспективного розвитку Алли Вільчинської, а й почесні гості, партнери вишу: екс-міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов, нащадок династії Габсбургів Франц Володимир фон Габсбург-Лотринген та заступник директора Департаменту з продажів банківських продуктів «КОМІНБАНК» Максим Фліссак.

У присутності родини дівчинці вручили подяку та цінні подарунки, які сприятимуть розвитку її таланту. Щасливі бачити на власні очі те, наскільки всебічно розвинутими та небайдужими до подій сьогодення є українські діти.

Ми, у Київському університеті права, переконані, що неодноразово ще станемо свідками розвитку таланту Валерії! Бажаємо творчих успіхів і натхнення!

Прес-Центр КУП НАНУ