У рамках програми “Пiзнай свiй край” почав дiяти Клуб вихiдного дня студентiв КУП НАНУ

5 Вересня, 2009

У перший вихідний день навчального року студенти КУП НАН України поєднали дозвілля та обговорення питань студентського самоврядування. Студенство КУП НАН України – це одна дружна родина. Тож це не дивно, що, як тільки прийшли перші вихідні нового навчального року, понад 25 першокурсників та представників студентського активу зібралися на маленьку прогулянку Києвом у рамках програми «Пізнай свій край» з метою обговорення питань створення первинних осередків студентського самоврядування на першому курсі, ознайомлення з Положенням про студентське самоврядування та обговорення організаційних питань стосовно загальноуніверситетських виборів, що заплановані на 30 вересня 2009 року.

Студенти зустрілися об одинадцятій на Контрактовій площі. Ранковий Київ посміхався запізнілою літньою посмішкою і яскравим, але вже не гріючим сонцем. Вони пройшлися повз знаменитих Контрактового будинку, пам’ятника Самсону, церкви Пирогощі та вверх Андріївським узвозом до знаменитого музею М. Булгакова, привітно відкрив свої двері «Музей однієї вулиці».
У підтримку здорового способу життя студенти полакомились українськими варениками та чаєм у маленькому кафе, неподалік від якого вже починався DJuice parad…

Студентка 2 курсу,
Марія Прівальцева