У рамках співпраці КУП НАН України та КНУВСу 26.05.2009 р. студенти нашого університету відвідали навчальний полігон для підготовки кадрів кримінальної міліції

27 Травня, 2009

Представники студентського активу КУП НАН України відвідали Київський національний університет внутрішніх справ Навчально – науковий інститут підготовки кадрів кримінальної міліції. Під час візиту нам була проведена ознайомча екскурсія на території Навчально – наукового інституту підготовки кадрів кримінальної міліції, під час якої студенти КУП НАНУ ознайомилися з наступними об’єктами:

1. Навчально – тренувальний полігон ННІПККМ, під час огляду якого було продемонстровано наявність криміналістичних будиночків із інсценізованими місцями скоєння злочинів, залізничний вагон і літак АН – 24, призначені для відпрацювання курсантами тактичних прийомів, способів та методів збору доказової інформації на місці подій, звільнення заручників, захоплення транспортних засобів та використання тактичних прийомів при проведенні спеціальних операцій.

2. Психотренінговий комплекс – під час огляду було роз’яснено призначення, а саме проведення психопрофілактичних заходів, спрямованих на збереження психічного стану здоров’я особового складу.

3. Музей історії оперативних служб міліції, де ми оглянули наступні експозиції:

4. Історичні витоки та дореволюційні етапи розвитку оперативно – розшукової діяльності й карного розшуку.

5. Міліція і карний розшук радянського періоду.

6. Вогнепальна та холодна зброя – ТТ , Форт -12, Макаров, Марголін, АКМ, ТОЗ, СВД, КАШТАН, ЗУБР, НАГАН та ін.

7. Карний розшук у роки української державності.

8. Методика розкриття сучасних видів злочинів. – висвітлена діяльність та розробки, служб БЕЗ, ПС, УБОЗ та ін.

Подяку за спілкування та цікаву інформацію студенти висловили в книзі відвідувачів: начальникові інституту – полковнику міліції Лупало О.А., організаторові зустрічі – підполковнику міліції А.С.Симчуку та за цікаву екскурсію по музею – рядовому міліції Врублевському А.А.

Автор: Балог Ольга, староста групи Д-14.