У РІ КУП НАНУ відбулася зустріч ректора Юрія Бошицького із трудовим колективом

25 Вересня, 2021

Предметом зустрічі стала організація навчального та виховного процесу в інституті, взаємодія усіх його структурних підрозділів та забезпечення належної фахової підготовки студентів. Діапазон обговорюваної проблематики був дуже широким  від ствердження високих наукових пріоритетів  Київського університету права, що передбачає організацію конференцій, публікацію у престижних наукових виданнях Scopus та Web of Sciencе, часописі університету, до режиму роботи студентського гуртожитку, організації дозвілля студентів та ін. Кожна ланка роботи Рівненського інституту: профорієнтаційна та наукова робота, студентські гуртки, юридична клініка, бібліотека, виховний процес  усе підлягало детальному аналізу. Особливу увагу було зосереджено на організації на базі інституту курсів іноземних мов, а також курсів для підготовки до ЗНО в магістратуру.

dsc_0848.jpg

dsc_0866.jpg

Зважаючи на темпи поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, окремий наголос Юрій Бошицький поставив на потребі оперативного реагування на стан епідеміологічної ситуації. Ректор підкреслив необхідність у таких умовах аналізувати власний та зарубіжний університетський досвід, використовувати переваги дистанційного навчання, що має відбуватися в синхронному режимі на базі онлайн-платформ, зокрема ZOOM, GoogleMeed та ін., а також ті методики онлайн-викладання та навчання, які уже ствердили свою ефективність. Рівненський інститут Київського університету права НАН України має забезпечувати максимальну якість і високі стандарти вищої юридичної освіти.

Юрій Бошицький побажав плідної праці усьому колективу Рівненського інституту у новому навчальному році.

Прес-центр КУП НАНУ