У Рівненському інституті Київського університету права НАН України відбулася 26 церемонія вручення дипломів випускникам 2024 року

23 Липня, 2024

Її відкрив ректор заслужений юрист України Юрій Бошицький, який очолив почесну делегацію працівників Київського університету права НАН України у складі проректорів та представників науково-педагогічного колективу КУП НАНУ.

З вітальним словом до випускників Рівненського інституту звернулися голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш, директор департаменту освіти і науки Рівненської ОДА Петро Коржевський, керівниця Центру професійного розвитку педагогічних працівників Рівненської міської ради Мирослава Жовтан, голова Рокитнівської селищної ради Григорій Таргонський, директор Рівненського обласного краєзнавчого музею Олександр Булига, професор кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін, доктор юридичних наук Руслан Чорнолуцький, начальниця управління освіти Дубенської міської ради Наталія Іваницька, давній та великий друг РІ КУП НАНУ директорка ПП РІВНЕБУДПОСТАЧ Ніна Крока, президент студентського парламенту РІ КУП НАНУ Владислава Стецюк та ін. Незмінним атрибутом урочистої церемонії завжди залишається вітання від Православної церкви України. Його виголосив отець Анатолій, який поблагословив випускників на успішний професійний шлях та добрі починання.

Емоційно піднесеним стало вручення грамот за активну участь у науковому та громадському житті інституту кращим випускникам, серед яких: Василина Василевська, Катерина Ковальчук, Кароліна Ковалик, Іванна Нікіфорук, Олександра Миколів, Катерина Омельчук, Олег Сєрков, Владислав Коберник, Давид Юрчук, Максим Таюк, Назарій Федоров, Ярослав Стецюк, Дарія Смицька. Разом з грамотами студенти отримали цінні подарунки та сувеніри, зокрема від юридичної фірми «Салком» була презентована книга «Механізми захисту прав в Україні (деякі науково-практичні аспекти)», від Комінбанк. Від Київського університету права випускникам було вручено пам’ятні брелоки.

Наскрізною думкою свята стало твердження про те, Рівненський інститут права – це велика прекрасна родина, це команда, яка дбає про надання якісних освітніх послуг, змістовне, насичене яскравими подіями дозвілля та життя студентів. Після виголошення присяги випускника Рівненського інституту Київського університету права Катериною Ковальчук та Олегом Сєрковим розпочалася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам 2024 року.

Присутні та гості інституту отримали ще одну прекрасну можливість долучитися до світу прекрасного – взяти участь у відкритті художньої виставки сучасних митців України.

Насамкінець було традиційне фото на згадку.

Прес-Центр КУП НАНУ