Участь представника КУП НАНУ у процедурі призначення членів Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів

26 Вересня, 2024

Київський університет права НАН України делегував проректора з наукової роботи, професора Івана КАЙЛА до роботи з’їзду представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ для призначення членів Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів.

Під час роботи з’їзду Івана КАЙЛА було обрано секретарем з’їзду.

10 та 24 вересня 2024 року відбувся з’їзд представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ, скликаний наказом голови Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів від 03 червня 2024 року № 19 на виконання вимог частини першої статті 75 Закону України «Про прокуратуру».

Представники більше сотні закладів вищої освіти України були делегатами з’їзду.

З’їзд призначив двох членів до складу Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів – Бобровник Світлану Василівну, завідувача кафедри теорії та історії права та держави Навчально-наукового інституту права Київського національного університету ім. Т. Шевченка, доктора юридичних наук, професора та Булулукова Олега Юрійовича – доцента кафедри криміналістики Національного юридичного університету ім. Я. Мудрого, кандидата юридичних наук.

Київський університет права НАН України бажає успіхів колегам на нових посадах!

Прес-Центр КУП НАНУ