Участь представників КУП НАНУ у започаткуванні Мистецької платформи

15 Травня, 2023

15 травня 2023 року представники КУП НАНУ взяли участь у започаткуванні Мистецької платформи Університету «КРОК».

Благодійний аукціон з продажу творів образотворчого мистецтва відкрив першу сторінку діяльності платформи.

Були представлені роботи як відомих українських митців: Бокотея А.А. – народного художника України, лауреата Національної премії України ім. Т. Шевченка, професора, дійсного члена (академіка) НАМ України, Гуйди М.Є. – народного художника України, лауреата Національної премії України ім. Т. Шевченка, Чебикіна А.В. – народного художника України, лауреата Національної премії України ім. Т. Шевченка, професора, дійсного члена (академіка) НАМ України, так і художників, які нещодавно розпочали свою творчу кар’єру.

Мали можливість переглянути чудову виставку картин, ознайомитись із творчістю видатних та талановитих майстрів, відчути атмосферу аукціону та познайомитись з цікавими людьми. Ознайомитися та придбати роботи художників можна в онлайн-форматі на сайті Університету «КРОК». Половина коштів з продажу картин буде передана у фонди українських благодійних організацій, які спеціалізуються на допомозі Силам оборони України, а решта передана авторам, з метою їх підтримки у справі розвитку українського мистецтва.

Дякуємо організаторам за запрошення та позитивні емоції.

Прес-центр КУП НАНУ