Участь представників КУП НАНУ в Х Щорічному форумі юрисконсультів – 2022

26 Жовтня, 2022

26 жовтня 2022 року доцент кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін Ірина Толкачова разом із завідувачем відділу аспірантури Раїсою Перелигіною прийняли участь у Х Щорічному форумі юрисконсультів – 2022.

Форум був організований газетою «Юридична практика». Генеральним партнером заходу виступила компанія Dynasty Law & Investment Firm, експертним партнером – Алєксєєв, Боярчуков та партнери, професійним партнером – ДТЕК Енерго, стратегічним партнером – Ilyashev & Partners.

Програма заходу передбачала наступні сесії: «Бізнес-ландшафт та юридична функція під час війни», «Трудові відносини воєнного часу», «Продовольча та енергетична безпека», «Взаємодія із зовнішніми юридичними радниками» та «Післявоєнне відновлення України».

В якості доповідачів виступили: директор департаменту санкційної політики Міністерства юстиції України Інна Богатих, інспектор, координатор хелплайну Ради бізнес-омбудсмена Юліана Ревюк, суддя Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду Ольга Ступак, директор департаменту нормативно-правової роботи та юридичного забезпечення Національного агентства України з питань державної служби Світлана Кривошия, начальник юридичного управління ДП «Укроборонсервіс» Дмитро Сирко, директор департаменту з правових питань АТ «Укрпошта» Віталій Бєліков, директор із правових питань НЕК «Укренерго» Максим Юрков, директор юридичного департаменту АТ «Ощадбанк» Олександр Зима, бізнес-омбудсмен України Роман Ващук та інші.

Захід відбувся в форматах офлайн та онлайн. Наприкінці форуму було підведено підсумки.

Прес-Центр КУП НАНУ