Участь студентів КУП НАНУ у круглому столі на тему «Перспектива розвитку юридичної професії та становлення правової держави», що був проведений в РІ КУП НАНУ

9 Жовтня, 2024

8 жовтня 2024 року в Рівненському інституті Київського університету права НАН України відбувся круглий стіл на тему «Перспектива розвитку юридичної професії та становлення правової держави» присвячений до Дня юриста.

В онлайн-форматі до круглого столу з доповіддю на тему «Цифровізація юридичної професії як каталізатор становлення правової держави» долучилась студентка 4 курсу Київського університету права НАН України за спеціальністю «Право» (бакалавр) за сумісництвом помічниця адвоката Олександра Вілінська.

Відкрила засідання Ганна Дикун – старший викладач кафедри загальнотеоретичних правових та гуманітарних дисциплін Рівненського інституту КУП НАНУ. Із вітальним словом виступили: директор Рівненського інституту КУП НАНУ Стефанія Українець та завідувач кафедри спеціальних юридичних дисциплін Рівненського інституту КУП НАНУ Руслан Чорнолуцький.

Також доповідачами стали викладачі та студенти Рівненського інституту КУП НАНУ.

Прес-Центр КУП НАНУ