Участь студентів КУП НАНУ в юридичному ярмарку вакансій Legal HR Fair

8 Листопада, 2021

05 жовтня 2021 року студенти Київського університету права НАН України, разом з к.ю.н., доцентом кафедри кримінального права та процесу Веселовською Наталією та завідувачем юридичної клініки «Фенікс» Савкою Олександром стали учасниками спеціального заходу – День кар’єри в Legal High School, яка об’єднала на одній платформі представників усіх секторів юридичної спільноти, надала можливість юристам, слухачам LHS та студентам юридичних факультетів провідних вишів України дізнатися більше про юридичний бізнес та визначитися з майбутнім місцем роботи.

Освітня інноваційна платформа Legal High School вже в котре об’єднує молодих юристів, студентство та юридичний ринок для пошуку нових можливостей.

Не секрет, що вибір як місця роботи, так і кандидата є дуже відповідальною справою. На заході всі учасники змогли більше дізнатися про топові компанії юридичного ринку, що, ймовірно, надихнуть на зміни в житті та нові знайомства. Випускники та молоді юристи придивлялися до юридичних компаній, а компанії до майбутніх працівників.

Програма включала цілу низку заходів, спрямованих на підвищення фахових компетентностей, серед яких майстер – класи та лекції, а саме: як підготуватися до важливої співбесіди на роботу у топ юридичних фірм; інновації в юридичному бізнесі: переваги та нові можливості для молодих юристів; конкуренція серед молодих правників: кому віддають перевагу топові юрфірми та юрдепартаменти.

Наші студенти спробували себе у медіації, отримали величезну кількість порад від топових роботодавців юридичного ринку, а ми починаємо готуватися до декількох круглих столів із новими партнерами наголосив – Олександр Савка.

Прес-центр КУП НАН