Урочистий захід «Дебют першокурсників» з нагоди Дня юриста

14 Жовтня, 2024

11 жовтня наш університет відзначив важливу подію – щорічний урочистий захід із нагоди Дня юриста під назвою «Дебют першокурсників». Це традиційне свято об’єднало студентів і викладачів Київського університету права НАН України.

Для студентів першого курсу цей день став символічним моментом, коли вони офіційно стали частиною великої юридичної родини нашого університету. На заході першокурсники отримали теплі привітання від старшокурсників, а також змогли продемонструвати свої таланти в межах творчих номерів.

Програма заходу була насиченою та включала виступи студентських колективів, а також інтерактивні вікторини від ведучих, які представляли на заході старші курси університету. Саме творчі номери від першокурсників є головною родзинкою цього заходу. Студенти підготували танцювальні, та театральні виступи, в яких вразили присутніх своїм артистизмом і креативністю, демонструючи не лише юридичні здібності, але й талант у мистецьких напрямках.

Захід завершився традиційними колективними фото на пам’ять. Студенти залишилися сповнені натхнення та мотивації для подальшого навчання, а викладачі підкреслили, що такі заходи сприяють згуртуванню студентської спільноти та зміцненню духу університетської родини. «Дебют першокурсників» став справжнім святом таланту, дружби та єдності. Ми бажаємо нашим студентам успіхів у навчанні, натхнення в опануванні юридичних знань і нових звершень на шляху до майбутньої професії.

Прес-Центр КУП НАНУ