УВАГА! 20 квітня 2021 р. відбудеться XI Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція «Актуальні проблеми правотворення в сучасній Україні»

19 Квітня, 2021

Запрошуємо Вас взяти участь у XI Всеукраїнський науково-практичній конференції «Актуальні проблеми правотворення в сучасній Україні», яку проводить Київський університет права 20 квітня 2021 року.

За результатами проведеного заходу буде  опублікований збірник матеріалів конференції. Вимоги до оформлення тез та основні тематичні напрями заходу зазначені в інформаційному листі, що додається.

Будемо щиро раді бачити Вас та Ваших колег на конференції, яка розпочнеться 20 квітня 2021 року об 11:00 на базі Рівненського інституту Київського університету права Національної академії наук України в оналайн форматі, посилання буде надано пізніше, слідкуйте за новинами на нашому сайті.