Увага! 25.09.09р. КУП НАНУ запрошує на IV художню виставку Михайла Жарова.

23 Вересня, 2009

КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ПРАВА НАН УКРАЇНИ

МІЖНАРОДНИЙ ЦЕНТР ПРАВОВИХ ПРОБЛЕМ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ПРИ

ІНСТИТУТІ ДЕРЖАВИ І ПРАВА ІМ. В.М. КОРЕЦЬКОГО НАН УКРАЇНИ

З А П Р О Ш У Є

НА ПРЕЗЕНТАЦІЮ ЧЕТВЕРТОЇ  ХУДОЖНЬОЇ ВИСТАВКИ

МИХАЙЛА ЖАРОВА

jarov.jpg

«МОЯ МАЛЬОВНИЧА БАТЬКІВЩИНА:  ПОЕЗІЯ КРИМСЬКОЇ ПАЛІТРИ»

cartinu.jpg

В РАМКАХ  ПРОЕКТУ:
«Інтелектуальна власність в Україні –
перлини живопису для студентської молоді»

У 2007 році Київський університет права НАН України та Міжнародний центр правових проблем інтелектуальної власності при Інституті держави і права ім. В.М. Корецького НАН України започаткували культурно-виховний проект «Інтелектуальна власність в Україні – перлини живопису для студентської молоді». Цей проект створено для студентів-правознавців та всіх тих, хто цікавиться мистецьким життям нашого суспільства. Він має інформаційний та духовно збагачувальний характер і спрямований на залучення студентської молоді до перлин сучасного українського мистецтва. Передбачається цикл виставок у Київському університеті права НАН України та зустрічей як з видатними митцями України, так і з митцями – початківцями. На фоні творів мистецтва проводитиметься спілкування з фахівцями-юристами, які працюють у сфері охорони інтелектуальної власності. Митці матимуть нагоду отримати одразу консультації від студентів юридичної клініки Київського університету права НАН України щодо захисту прав інтелектуальної власності.
Керівництво Київського університету права НАН України та Культурно-розважальний центр університету сподіваються, що цей проект сприятиме поглибленню духовності студентської молоді, її ерудиції та професійних практичних знань.

ЧЕКАЄМО НА ВАС
25 вересня  2009 р.  о 17-00 год. за адресою: м. Київ, вул. Академіка Доброхотова,7-А

Просимо підтвердити Вашу участь до 24 вересня за тел.: 409-26-43