УВАГА!!! КУП НАНУ у зв’язку з карантином переходить на дистанційну форму навчання з 12 березня по 3 квітня 2020 р.

12 Березня, 2020

На виконання рішень Кабінету Міністрів України та Міністерства освіти і науки України про заходи, які необхідно вжити через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-19 КУП НАНУ тимчасово переходить на дистанційну форму навчання.

Відділу навчально-методичної роботи доручено забезпечити для студентів можливість дистанційного освоєння навчальних дисциплін, а для викладачів створення умов для проведення дистанційних занять.

Детальні інструкції щодо організації навчального процесу дистанційно будуть виставлені на сайті КУП НАНУ.

Прохання проявити свідомість і самоорганізацію, не допускати паніки і дотримуватися правил особистої та інформаційної гігієни.

Наказ КУП НАНУ:

Наказ МОН України:

Розпорядження КУП НАНУ:

Наказ КУП НАНУ від 26.03.2020 р.:

Слідкуйте за подальшими повідомленнями!

Прес-центр КУП НАНУ