Увага! Київський університет права НАН України переходить на дистанційну форму навчання!

27 Вересня, 2021

Шановні студенти, аспіранти та професорсько-викладацький склад Київського університету права НАН України!

Відповідно до Наказу Ректора № 80-од від 27 вересня 2021 року «Про організацію освітнього процесу в Київському університеті права НАН України під час «жовтого» рівня епідемічної небезпеки розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19» на виконання Постанови Кабінету Міністрів України №1236 від 09.12.2020 р. «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами), Постанови Головного державного санітарного лікаря України Міністерства охорони здоров’я України від 06.09.2021 № 10 від 22.08.2020 р. «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» та з урахуванням протоколу позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21 вересня 2021 року, у Київському університеті права НАН України запроваджено дистанційне навчання.