УВАГА! Оголошується відкриття вакансії інспектора з кадрової роботи (по роботі зі студентами)

21 Серпня, 2023

Вимоги:

Особа, яка має базову або повну вищу освіту відповідного напряму підготовки (бакалавр, спеціаліст), володіє знаннями з питань трудового законодавства та вищої освіти, а також має досвід роботи з кадрового діловодства у вищій освіті не менше 2 років.

Умови роботи: Пн-Пт 9.00-17.00

Сб, Нд – вихідний день

Обов’язки:

• згідно чинного законодавства вести роботу зі студентами: зарахування, переведення, відрахування, поновлення студентів, надання студентам академічної відпустки та повторного навчання;
  • ведення банку персональних даних студентів університету.
  • мати досвід роботи з засобами комунікацій і зв’язку.
  • вести особові справи студентів Університету.
  • реєструвати накази та розпорядження.
  • готувати витяги з наказів та розпоряджень ректора та розносити їх в особові справи працівників та студентів університету.
  • готувати копії наказів для передачі їх до відповідних служб університету та ознайомлювати з наказами відповідальних осіб.
  • оформляти договори про надання освітньої послуги поновленим, переведеним на іншу форму навчання здобувачам вищої освіти.
  • вести журнали реєстрації договорів про надання освітньої послуги, виданих дипломів та академічних довідок.
  • готувати довідки з місця навчання для студентів університету, вести їх реєстрацію.
  • готувати інформацію про студентів-інвалідів, сиріт та іноземних громадян.
  • вести табель обліку робочого часу.
  • вести візуальний та автоматизований контроль повноти і коректності персональних даних здобувачів вищої освіти.

Звертатися у відділ організаційно-кадрової роботи, тел.: (044) 409-23-27